SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim açıkladı, Galatasaray transferi KAP’a bildirdi!

Son dakika! Fatih Terim, Galatasaray'ın transfer hedeflerini açıkladı. Sosyal medyada çıkan haberlere itibar edilmemesi gerektiğini belirten Terim, "Forvet ve stoper haricinde belki bir kanat, bir de orta saha oyuncusu takıma dahil edebiliriz" derken Garry Rodrigues'in Al Ittihad ile görüştüğünü de açıkladı. Terim'in açıklamasından kısa süre sonra Galatasaray'dan Garry Rodrigues hakkında KAP bildirimi geldi.

Güncellenme: 14:09, 06/01/2019
Fatih Terim açıkladı, Galatasaray transferi KAP’a bildirdi!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Instagram TV üzerinden yaptığı açıklamalara bir yenisi ekledi ve Galatasaray’ın transfer hedefleri hakkında da konuştu. “Falcao, Luiz Felipe, Miranda, Emre Mor, Smolov gibi isimler duyuyorum, okuyorum. Özellikle sosyal medya sabır sınırlarını zorlamaya başladı. Bu hesaplar sizi kandırıyor” sözleriyle sosyal medya üzerinden çıkan haberlere itibar edilmemesini söyleyen Terim, Garry Rodrigues’in ayrılabileceğini de ifade etti.

Forvet ve stopere ek olarak bir kanat ve bir de orta saha oyuncusu transfer etmek istediklerini belirten Terim, Garry Rodrigues’in Suudi Arabistan kulübü Al Ittihad ile görüştüğünü “Garry Rodrigues’e transfer görüşmesi izni verdim. Anlaşma sağlanırsa vedalaşacağımız isimlerden birisi. Forvet ve stoper haricinde belki bir kanat, bir de orta saha oyuncusu takıma dahil edebiliriz. Anlaşmalar resmi kanallardan açıklanacak” ifadeleriyle açıkladı. Terim’in açıklamasından kısa bir süre sonra Galatasaray görüşmeyi Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirdi. Açıklamada, “Profesyonel futbolcumuz Garry Mendes Rodrigues’in transferi konusunda Al Ittihad Football Club ile resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur” ifadeleri yer aldı. İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Fatih Terim Ozan Kabak kararını verdi! SON DAKİKA | Fatih Terim Ozan Kabak kararını verdi!

Yayınlanma Tarihi:19:54,