SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’den şok Serdar Aziz kararı…

Galatasaray'da son dakika gelişmesi yaşandı... Serdar Aziz ve Fatih Terim zirvesinin ardından Serdar Aziz'e; "Kendine kulüp bul, seni takımda düşünmüyorum" dendi.

Güncellenme: 14:09, 06/01/2019
Fatih Terim’den şok Serdar Aziz kararı…

Galatasaray’da Serdar Aziz ile ipler resmen koptu… Sarı kırmızılı kulüp tecrübeli oyuncu ile yola devam etmeme kararı aldı. Serdar Aziz Fatih Terim ile yaptığı görüşmenin ardından arkadaşlarıyla vedalaştı.

Sarı-kırmızılı takımda çarşamba günü gerçekleşen antrenman öncesinde Serdar Aziz ile Fatih Terim bir toplantı yapacaktı ancak bu görüşme Terim’in kararı doğrultusunda ertelendi. Perşembe günü ise Serdar Aziz ve Fatih Terim, Florya’da bir araya geldi.

TERİM: “SENİ, TAKIMDA DÜŞÜNMÜYORUM”

Fatih Terim, 28 yaşındaki defans oyuncusuna ‘Seni takımda düşünmüyorum, kendine kulüp bulabilirsin’ kararını bildirdi. Serdar Aziz, herhangi bir hatası varsa özür dileyeceğini açıklamasına rağmen görüşmede Terim’i ikna edemedi ve sarı-kırmızılı takımdan ayrılma noktasına geldi.

Serdar Aziz, Fatih Terim’in kararı sonrasında Florya’daki arkadaşlarıyla vedalaştı.  Bu gelişmenin ardından Serdar Aziz, menajeri Haluk Canatar’a transfer talimatı verdi. Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin gündeminde olduğu konuşulan Serdar Aziz’in hangi takıma gideceği kısa bir süre içerisinde belli olacak.

İLGİLİ HABER Galatasaray`da kritik zirve! Fatih Terim Serdar Aziz Ozan Kabak Galatasaray`da kritik zirve! Fatih Terim Serdar Aziz Ozan Kabak

Yayınlanma Tarihi:13:56,