SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, Garry Rodrigues transferi için Al Ittihad ile anlaştı!

Galatasaray Garry Rodrigues'in satış bedeli için Suudi Arabistan'ın Al İttihad takımı ile 9 milyon Euro karşılğında anlaşmaya vardı.

Güncellenme: 14:31, 03/01/2019
Galatasaray, Garry Rodrigues transferi için Al Ittihad ile anlaştı!

Galatasaray’da devre arası kampı öncesi flaş gelişmeler yaşanıyor. Kendisine kulüp bulması istenen Serdar Aziz ile yolların ayrılmasının ardından sarı kırmızılı kulüpte bir ayrılık daha yaşanacak.

Garry Rodrigues için Suudi Arabistan’ın Al İttihad kulübünden gelen teklifi değerlendiren Galatasaray oyuncuyu satma kararı aldı.

İLGİLİ HABER Fatih Terim`den şok Serdar Aziz kararı... Fatih Terim`den şok Serdar Aziz kararı...

SUUDİ ARABİSTAN’A GİDEREK GÖRÜŞME YAPACAK

Çarşamba günü yapılan görüşmelerde tarafların 9 milyon Euro’ya anlaşmaya vardığı belirtilirken, resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor. Al Ittihad tarafından yıllık 4 milyon Euro önerilen ancak 5 milyon Euro isteyen Garry Rodrigues, Suudi Arabistan’a giderek görüşmelerde bulunacak. Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Slaven Bilic’in çalıştırdığı Al İttihad’ın ilk teklifinin 8 milyon Euro olduğu ancak sarı-kırmızılıların taviz vermemesi üzerine rakamı 9 milyon Euro’ya çıkardığı vurgulandı.

Galatasaray’ın esas hedefi Rodrigues ile birlikte Maicon’u da Suudi kulübüne satmaktı. Ancak Al İttihad son anda Maicon’dan vazgeçti ve Başakşehir’in Brezilyalı stoperi Da Costa’yı tercih etti.

Yayınlanma Tarihi:14:26,