SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erkan Zengin: Şampiyon olacağız

Fatih Karagümrük futbolcusu Erkan Zengin, "Bana göre bu kadar iyi futbolcuların bir araya gelmesiyle 17 maçtan sonra sezonun ilk yarısını üçüncü bitirmek güzel bir şey. Çünkü ikinci yarıya daha umutlu gireriz. Başkan 3-4 transfer yapacak ve nokta transferler yapıldıktan sonra inanıyorum ki şampiyon olacağız" dedi.

Güncellenme: 10:09, 03/01/2019
Erkan Zengin: Şampiyon olacağız

Devre arası hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Fatih Karagümrük'te yıldız futbolcu Erkan Zengin İhlas Haber Ajansı muhabirine açıklamalarda bulundu. Lige çok iyi başlamadıklarını belirten Zengin, “3-4 maç istediğimiz sonuçları alamadık ama 25 tane yeni futbolcuyla lige başladık ve o da zamanımızı aldı.

Toparladıktan sonra takımın nasıl iyi olduğunu herkese gösterdik. Ligin sonuna doğru tam kadro çıkmaya başladık ve 11'imizi bulduk, maçları kazandık. İlk yarıyı üçüncü bitirdik. Bana göre bu kadar iyi futbolcuların bir araya gelmesiyle 17 maçtan sonra üçüncü bitirmek güzel bir şey. Çünkü ikinci yarıya daha umutlu gireriz. Başkan 3-4 transfer yapacak ve nokta transferler yapıldıktan sonra inanıyorum ki şampiyon olacağız. İnanılmaz bir kadromuz var. Hocalarımız çok iyiydi. Bundan sonrada iyi olacak. Taraftarımız bütün maçlarımıza geliyorlar” ifadelerini kullandı.

“Futbolu taraftarlar için oynuyoruz”

Futbolu taraftarlar için oynadıklarını belirten 33 yaşındaki futbolcu, “Taraftarla beraber inanılm