SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dev transferden en son Sarri’nin haberi oldu

Borussia Dortmund'dan 64 milyon Euro ödenerek transfer edilen Pulisic'in imzasından Chelsea Menajeri Maurizio Sarri'nin haberi olmadığı öğrenildi. Maurizio Sarri, yaptığı açıklamada "Hiçbir şeyden haberim yok" dedi.

Güncellenme: 14:38, 03/01/2019
Dev transferden en son Sarri’nin haberi oldu

SKOR DIŞ HABERLER İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea, Borussia Dortmund’un 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Christian Pulisic’i renklerine bağladı. Ancak transferle ilgili ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Chelsea Menajeri Maurizio Sarri, basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Pulisic’in transferi hakkında hiçbir şey bilmiyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Son dakika! Evkur Yeni Malatyaspor`un golcüsü Khalid Boutaib Mısır`a gitti! Sadık Çiftpınar açıklaması Son dakika! Evkur Yeni Malatyaspor`un golcüsü Khalid Boutaib Mısır`a gitti! Sadık Çiftpınar açıklaması

Maurizio Sarri, uzun süredir peşinde koştuğu ABD’li futbolcuyu transfer etmeyi başaran Chelsea yönetiminin, bu süreçte kendisine bilgi verilmediğini söyledi. Pulisic hakkında yönetimle geçmişte konuştuklarını belirten Maurizio Sarri “Bana bir ay önce Pulisic hakkındaki fikrimi sordular. Ben de olumlu görüş beyan ettim. Ancak yönetimin Pulisic transferi için çalıştığını bilmiyordum. Pulisic’in transfer edildiğini basından öğrendim. Konu hakkında hiçbir şey bilmiyorum” şeklinde konuştu.

Kendisinin transfer borsası ile ilgilenmediğini belirten Maurizio Sarri, “Pulisic ile anlaşma sağlandığını son anda öğrendim. Ama detaylar hakkında bir bilgim yok. Ben sadece saha içinde takımımı geliştirmekle sorumluyum. Özellikle hücum bölgesinde biraz daha yaratıcı olmalıyız. Dediğim gibi transfer piyasası ile ilgilenmiyorum. Bu nedenle Pulisic transferinin detayları hakkında konuşmak benim için çok zor” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:14:23,