SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Asamoah Gyan kampta yok

Asamoah Gyan kampta yok

Süper Lig'in ikinci yarısı için bugün Antalya'da ilk idmanını yapan Kayserispor'da Asamoah Gyan ile birlikte 9 futbolcu kampa katılmadı.

13 Ocak 2019 Pazar’a kadar Antalya Belek’te kamp çalışmalarını sürdürecek Kayserispor, bugün ilk idmanına çıktı. Teknik direktör Hikmet Karaman nezrinde ilk çalışmasını gerçekleştiren Sarı Kırmızılı takımda 2’si sakat 9 futbolcu kampa katılmadı. Asamoah Gyan kampa katılmadı.

28 Aralık 2018 Kayserispor`un yıldızı Asamoah Gyan`ın çöküşü! Servet kazanırken beş parasız kaldı... Eşi iletişimi kesti Kayserispor'da forma giyen Ganalı yıldız Asamoah Gyan, maddi sıkıntı çektiğini duyurdu. Bir zamanlar dünyanın en çok kazanan sporcuları arasında yer alan Asamoah Gyan'ın eşi ve çocukları ile dört aydır görüşemediği öğrenildi. İlgili Haberi Oku

Oğuzhan Berber ile Sakıb Aytaç sakatlıklarından ötürü kamp kadrosunda yer almazken, 7 yabancı futbolcu ise henüz kampa katılmadı.

Bugün izinli görülen Jean Armel Kana Biyik, Cristian Sapunaru, Tiago Lopes, Bernard Mensah, Silvestre Varela, ve Artem Kravets akşam saatlerinde Antalya’ya giderek sarı kırmızılı takımın kamp yaptığı otele geçecek. Ganalı futbolcu Asamoah Gyan’ın ise yarın kampa dahil olacağı öğrenildi.