SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan Burak Yılmaz hakkında resmi açıklama!

Son dakika gelişmesi! Beşiktaş Kulübü Hukuktan Sorumlu, İcra Kurulu ve Transfer Komitesi Üyesi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu, Burak Yılmaz'ın transferi hakkında net açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 14:10, 06/01/2019
Beşiktaş’tan Burak Yılmaz hakkında resmi açıklama!

Beşiktaş’ın yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, TRT Spor’da katıldığı programda siyah beyazlı kulüpte yaşanan son gelişmeleri değerlendirirken Burak Yılmaz hakkında net bir açıklama yaptı.

Trabzonspor’da kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz ile ilgili henü bir anlaşma olmadığını söyleyen Mahmutyazıcıoğlu, “Burak Yılmaz ile şu ana kadar bir anlaşma yok. Trabzonspor ile el sıkışmadan futbolcuyla görüşmeyiz” ifadelerini kullandı.

Başka forvetlere de baktıklarını söyleyen siyah beyazlı yönetici, “Baktığımız forvet oyuncuları Burak Yılmaz kadar kaliteli değil. Şenol Güneş asla bir oyuncu için bize ısrar etmez. Biz 4,5 milyon Euro’ya değil Burak Yılmaz’ı Messi’yi bile alamayız” dedi.

Öte yandan takımdan ayrılması gündemde olan futbolcular hakkında konuşan Mahmutyazıcıoğlu “Vagner Love parayı getirip istediği yere gidebilir. Gökhan Töre’nin bize katkı sağlayacağını düşünmüyoruz. Şu anda bizde Gökhan Töre o etkiyi sağlayamıyor. Amiral gemisinin başında teknik heyet var. Onu da görmezden gelemeyiz.” yorumunda bulundu.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA Beşiktaş`ta flaş gelişme! Altı yıldız kadroya alınmamıştı ikisi affedildi SON DAKİKA Beşiktaş`ta flaş gelişme! Altı yıldız kadroya alınmamıştı ikisi affedildi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun açıkalamalarından satır başları;

“FİKRET ORMAN’IN EN BÜYÜK BAŞARISI”

“Fikret Orman kulübün başına geldiğinde yıllık 40 milyon dolar faiz ödüyordu. Fikret Orman’ın en büyük başarısı para kazanarak gönderdiği oyunculardır. Beşiktaş ruhu yok. Maddi durum da ortada. Takıma sağladığı katkıyı kendi gözlemlerimizle ele alıyoruz. Hocamızın verdiği raporları göz önüne bulunduruyoruz. Sepetin içerisinde bunlar var. Bunlara göre bu sonuç doğuyor”

“PEPE’NİN ALACAĞI VAR” “Pepe’nin 107 bin euro alacağı var. Ekonomik olarak zorluk çektiğimiz doğru. Hatamız var mı, var. 40 milyon euro gelirden olduk Şampiyonlar Ligi’ne gidemeyerek.”

Yayınlanma Tarihi:16:44,