SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Akbaş’ın menajerinden flaş Beşiktaş açıklaması!

Trabzonspor'un aralık ayında yollarını ayırdığı stoper Mustafa Akbaş, Beşiktaş'la anlaşmaya vardı. Mustafa Akbaş'ın menajeri Mustafa Özkan anlaşmayı, "Beşiktaş iddiaları doğru. Beşiktaş ile görüştük, rakamsal olarak da anlaştık. Şu an bekleme aşamasındayız. Daha fazla bekler miyiz onu bilemiyorum 1-2 gün içinde belli olur" sözleriyle duyurdu.

Güncellenme: 20:17, 02/01/2019
Mustafa Akbaş’ın menajerinden flaş Beşiktaş açıklaması!

Trabzonspor’un sözleşmesini feshettiği 28 yaşındaki stoper Mustafa Akbaş’ın menajeri Beşiktaş’la anlaşmaya vardıklarını duyurdu. Oyuncunun menajeri Mustafa Özkan, Beşiktaş’ın kendilerinden birkaç beklemelerini istediğini ifade etti.

Trabzon merkezli Haber61’e açıklamalarda bulunan Özkan, “Beşiktaş iddiaları doğru. Beşiktaş ile görüştük, rakamsal olarak da anlaştık. Ancak şöyle bir şey var; büyük takımlar önce hedef transferleri yapmak, sonra yerli oyuncuları almak istiyorlar. Bu yıllardır böyledir. Önce bir – iki öne çıkan transfer yaparlar sonra yerli oyuncu transferi yaparlar. Bir anlamda tepki çekmemek için bunu yaparlar, amaçları da bu yönde.

Görüşmemizin sonrasında ‘Bekle’ dediler bize. Şu an bekleme aşamasındayız. Daha fazla bekler miyiz onu bilemiyorum 1-2 gün içinde belli olur. Rakam olarak da daha Anadolu’da kazanacağı rakamdan daha iyisine anlaştık, bekliyoruz” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Orkan Çınar, Beşiktaş`a dönüyor Orkan Çınar, Beşiktaş`a dönüyor

Yayınlanma Tarihi:20:13,