SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mustafa Akbaş’ın menajerinden flaş Beşiktaş açıklaması!

Mustafa Akbaş’ın menajerinden flaş Beşiktaş açıklaması!

Trabzonspor'un aralık ayında yollarını ayırdığı stoper Mustafa Akbaş, Beşiktaş'la anlaşmaya vardı. Mustafa Akbaş'ın menajeri Mustafa Özkan anlaşmayı, "Beşiktaş iddiaları doğru. Beşiktaş ile görüştük, rakamsal olarak da anlaştık. Şu an bekleme aşamasındayız. Daha fazla bekler miyiz onu bilemiyorum 1-2 gün içinde belli olur" sözleriyle duyurdu.

Trabzonspor’un sözleşmesini feshettiği 28 yaşındaki stoper Mustafa Akbaş’ın menajeri Beşiktaş’la anlaşmaya vardıklarını duyurdu. Oyuncunun menajeri Mustafa Özkan, Beşiktaş’ın kendilerinden birkaç beklemelerini istediğini ifade etti.

Trabzon merkezli Haber61’e açıklamalarda bulunan Özkan, “Beşiktaş iddiaları doğru. Beşiktaş ile görüştük, rakamsal olarak da anlaştık. Ancak şöyle bir şey var; büyük takımlar önce hedef transferleri yapmak, sonra yerli oyuncuları almak istiyorlar. Bu yıllardır böyledir. Önce bir – iki öne çıkan transfer yaparlar sonra yerli oyuncu transferi yaparlar. Bir anlamda tepki çekmemek için bunu yaparlar, amaçları da bu yönde.

Görüşmemizin sonrasında ‘Bekle’ dediler bize. Şu an bekleme aşamasındayız. Daha fazla bekler miyiz onu bilemiyorum 1-2 gün içinde belli olur. Rakam olarak da daha Anadolu’da kazanacağı rakamdan daha iyisine anlaştık, bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 02 Ocak 2019 Orkan Çınar, Beşiktaş`a dönüyor Beşiktaş, yaz transfer döneminde Adana Demirspor'a kiralanan 22 yaşındaki kanat oyuncusu Orkan Çınar'ı HA'nın haberine göre geri çağırma kararı aldı. İlgili Haberi Oku