SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da kritik zirve! Fatih Terim Serdar Aziz Ozan Kabak

Galatasaray'ın teknik patronu Fatih Terim, devre arasında yaşanan Serdar Aziz krizini çözmek için milli stoper ile bir araya gelecek. Bu görüşmeden çıkacak sonuç, Galatasaray'ın transferdeki rotasını belirleyecek. Serdar Aziz özür dileyebilir ama af kararını Fatih Terim verecek. Fatih Terim'in Ozan Kabak ile de takımdaki geleceği hakkında konuşması bekleniyor.

Güncellenme: 07:34, 02/01/2019
Galatasaray’da kritik zirve! Fatih Terim Serdar Aziz Ozan Kabak

Mesut YILDIRIM / SÖZCÜ Süper Lig'in ilk yarısını 29 puanla lider Başakşehir'in 6 puan gerisinde 5. sırada kapatan Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in futbolculara verdiği 9 günlük izin sona erdi. İkinci devre için bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir araya gelecek sarı-kırmızılılar çalışmalarının ilk bölümünü İstanbul'da gerçekleştirecek. Japonya Milli Takımı'nda bulunan Nagatomo'suz start verecek Galatasaray, 5 Ocak Cumartesi günü Antalya'ya gidip 11 Ocak Cuma gününe kadar burada kamp yapacak.

İLGİLİ HABER UEFA Ozan Kabak ve Merih Demiral'ı listeye aldı UEFA Ozan Kabak ve Merih Demiral'ı listeye aldı

SERDAR AZİZ VE OZAN KABAK İLE ÖZEL GÖRÜŞME

Galatasaray bugün topbaşı yapmadan önce tesislerde iki kritik buluşma gerçekleşecek. Teknik Direktör Fatih Terim, Serdar Aziz ve Ozan Kabak ile bir araya gelecek. Devre arasında krize yol açan ve kendisinden kulüp bulması istenen Serdar Aziz, deneyimli hoca ile bir görüşme yapacak. İlk devrenin Sivasspor ile oynanan son maçında sakatlığı nedeniyle oynayamayan, ardından tatil fotoğrafları sosyal medyaya düşen milli stoperden kendisine kulüp bulması istenmişti.

Adı Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılmaya başlayan Serdar Aziz, ABD'de olan Fatih Terim dönüp kendisiyle bir araya gelene kadar menajerinden hiçbir transfer görüşmesi yapmamasını istemişti. Terim ile milli yıldızın bugün Florya'da antrenman öncesi yapacağı görüşme, Galatasaray’ın transferdeki rotasını da belirleyecek. Fatih Terim'in, sözleşmesinde 7.5 milyon Euro'luk çıkış maddesi bulunan Ozan Kabak ile de bir araya gelip geleceğini konuşması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:07:33,