SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zeki Yavru: ‘Trabzonspor’u TFF’ye şikayet etmedim, etmeyeceğim’

Alacakları nedeniyle kulübü Trabzonspor'u TFF'ye şikayet ettiği iddia edilen Zeki Yavru, konuyla ilgili açıklama yaptı

Güncellenme: 20:47, 01/01/2019
Zeki Yavru: ‘Trabzonspor’u TFF’ye şikayet etmedim, etmeyeceğim’

Trabzonspor'un satış listesine koyduğu Zeki Yavru, bordo-mavili kulübü TFF'ye ya da başka bir adli makama şikayet etmediğini söyledi.

Zeki Yavru, hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.

Trabzonspor'u, TFF'ye şikayet ettiği yönünde hakkında asılsız haberler çıktığını belirten Zeki Yavru, “Profesyonel hayatım boyunca bu tür polemiklere girmemeye ve sessiz kalmaya önem verdim. Ancak gerek sezon başında imza sürecimde gerekse de şimdi şahsımı itibarsızlaştırma çalışmaları olduğunu ve bunun çok sevdiğim Trabzonspor üzerinden yürütüldüğünü üzüntüyle görmekteyim. Birçok kez haksızlığa uğramış olmama rağmen hayatımda hiçbir zaman Trabzonspor Kulübünü ne TFF' ye ne de başka adli makamlara şikayet etmedim. Etmem, etmeyeceğim. Bir insanın doğduğu büyüdüğü ve gönülden bağlı olduğu şehrin takımını şikayet etmesi benim hayat görüşüme göre en hafif tabiriyle saygısızlıktır. Öncelikle bunun bilinmesini isterim” dedi.

Trabzonspor Kulübü’nün bugüne kadar almış olduğu her karara saygı duyduğunu belirten Zeki Yavru, “Bu dönemde alınan hak etmediğim kadro dışı kararına da saygı duyup Trabzonspor Kulübü için elimden geleni yapmaya çalışacağım” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Trabzonspor`un kamp kadrosu belli oldu Trabzonspor`un kamp kadrosu belli oldu