SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Carlos Carvalhal’den flaş açıklamalar!

Beşiktaş'ın eski menajeri Carlos Carvalhal siyah-beyazlılar hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Carvalhal, "Beşiktaş'ta yalnız kaldım, dili de bilmiyordum. Başkan 3 ay sonra ayrıldı, 5 ay para alamadım ve yine de play-off'a kaldık. Ancak yerine geçtiğim teknik direktör hapisten çıktı ve geri döndükten sonra ben ayrılmak zorunda kaldım" dedi.

Güncellenme: 18:32, 31/12/2018
Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Carlos Carvalhal’den flaş açıklamalar!

Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Portekizli çalıştırıcı Carlos Carvalhal, İspanyol basınına verdiği röportajda gelecekten ve Beşiktaş günlerinden söz etti. Son olarak Swansea City’yi çalıştıran Portekizli teknik adam, Beşiktaş’ta zor günler geçirdiğini ifade etti.

Carvalhal, “Beşiktaş’ta yalnız kaldım, dili de bilmiyordum. Başkan 3 ay sonra ayrıldı, 5 ay para alamadım ve yine de play-off’a kaldık. Ancak yerine geçtiğim teknik direktör hapisten çıktı ve geri döndükten sonra ben ayrılmak zorunda kaldım” dedi.

Kariyer hedefleri hakkında da konuşan Carvalhal, Swansea günlerinden de söz etti ve “Rekabeti kabul ettim, Arsenal ve Liverpool’u mağlup ettik ve 11 maç yenilmezlik serisi yakaladık. Ancak çok fazla sınırlama vardı ve ayrılmak zorunda kaldım. Bir gün La Liga’da çalışacağım. Betis ve Barcelona’yı izlemeyi seviyorum. İspanya’da iyi bir futbol takımı inşa edebileceğimi düşünüyorum” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Fikret Orman`ın yeni yıl mesajında transfer detayı! Fikret Orman`ın yeni yıl mesajında transfer detayı!

Yayınlanma Tarihi:18:15,