SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın Burak Yılmaz planı! Akıl oyunları…

Taraftarın disiplinsizlikleri nedeniyle çekimser olduğu, Türkiye’de piyasası kalmayan ve son dönemde düşüşte olan Burak Yılmaz'da Kartal, maliyeti düşürmek için işi ağırdan alıyor

Güncellenme: 07:42, 31/12/2018
Beşiktaş’ın Burak Yılmaz planı! Akıl oyunları…

Ali AYDIN / Beşiktaş ile Burak Yılmaz'ın yolları bir kez kesişirken yönetim transfer için kendi belirlediği kriterlerin oluşmasını bekliyor.

Taraftarlar, milli takımda başlayan düşüşü Trabzon'da süren, buradaki hocaları Fatih Terim ve Ünal Karaman ile ters düşen, Samet Aybaba'ya da “Ben burada olduğum sürece Trabzonspor'a gelemezsin” diyen futbolcunun alınmasına çekimser duruyor.

GÜNEŞ GÜVENCESİ

Eşinden boşanan, çocuğundan ayrı kalan, özel hayatında düzensizlik başlayan Burak'ı Teknik Direktör Şenol Güneş yine de çok istiyor.

Deneyimli hoca yönetime daha önce beraber çalıştığı ve gol kralı yaptığı oyuncuyu toparlayıp takıma yararlı hale getireceği yönünde güvence verdi.

4 OCAK BEKLENİYOR

Trabzonspor’daki  yıllık ücreti 4.3 milyon Euro olan deneyimli golcüye siyah- beyazlılar en fazla yıllık 2.5 milyon Euro vermek istiyor.

4 Ocak'a kadar bordo-mavili kulüp 1.6 milyon Euro tutarındaki alacağını ödemezse Burak serbest kalacak ve Beşiktaş'a bedelsiz gelip imza atacak.

Aksi halde transferde Kartal'ın muhatabı Karadeniz ekibi olacak. Siyah-beyazlılar bu olasılık için de plan yapıyor.

Burak Yılmaz'ın lüks cipi bir çekiciyle İstanbul trafiğinde ilerlerken objektiflere takıldı. Bu görüntü yıldız futbolcunun Beşiktaş'ta oynamak için Trabzon'dan İstanbul'a taşındığı şeklinde yorumlandı.

İLGİLİ HABER Ahmet Oğuz`dan Beşiktaş iddialarına yanıt: `Ancak izin verilirse...` Ahmet Oğuz`dan Beşiktaş iddialarına yanıt: `Ancak izin verilirse...`

Yayınlanma Tarihi:07:19,