SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Serdar Aziz cephesinden flaş açıklama!

Galatasaray'daki geleceği merak konusu olan isimlerden Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, TRT Spor'da açıklamalarda bulundu. Serdar Aziz, "Serdar ile birlikteydik. Bana aynen şunu söyledi; 'Haluk Abi, ben Fatih Hoca ile görüşmeden lütfen hiçbir kulüp ile görüşme. Hocaya bu kararı aldıracak bir hata yaptıysam Fatih Hoca'dan özür dilemek benim zoruma gitmez' dedi" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 14:12, 06/01/2019
Serdar Aziz cephesinden flaş açıklama!

Galatasaray’da geleceği tartışılan isimlerin başında gelen savunmacı Serdar Aziz’in menajeri Haluk Canatar, TRT Spor’da katıldığı bir canlı yayında oyuncusunun geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Canatar, Serdar Aziz’le olan konuşmasını aktarırken “Serdar ile birlikteydik. Bana aynen şunu söyledi; ‘Haluk Abi, ben Fatih Hoca ile görüşmeden lütfen hiçbir kulüp ile görüşme. Hocaya bu kararı aldıracak bir hata yaptıysam Fatih Hoca’dan özür dilemek benim zoruma gitmez’ dedi” ifadelerini kullandı.

Adı Fenerbahçe ve Beşiktaş’la da anılan Serdar Aziz’in Fatih Terim’le yapacağı görüşmenin ardından nasıl bir sonuç çıkacağı ise merak konusu. Bilindiği üzere Serdar Aziz, Galatasaray’ın son hafta Demir Grup Sivasspor maçından önce karın ağrıları nedeniyle forma giyememiş ertesi gün ise eşinin yaptığı tatil paylaşımı ile tepki çekmişti. İLGİLİ HABER Galatasaray`da Ozan Kabak`ın rotası belli oldu! Galatasaray`da Ozan Kabak`ın rotası belli oldu!

İLGİLİ HABER Galatasaray, Serdar Aziz için kararını verdi! `Beşiktaş ya da Fenerbahçe...` Galatasaray, Serdar Aziz için kararını verdi! `Beşiktaş ya da Fenerbahçe...`

Yayınlanma Tarihi:19:44,