SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Lucescu için flaş iddia! Astronomik bir teklif var…

Lucescu için flaş iddia! Astronomik bir teklif var…

Lucescu için ülkesi Romanya'da flaş bir iddia ortaya atıldı. Tecrübeli teknik direktöre Çin'den astronomik bir teklif olduğunu ancak 73 yaşındaki hocanın Türk Milli Takımı'nı bırakmak istemediği öne sürüldü. Lucescu'nın geleceği TFF'de yapılacak başkanlık seçimi sonrası netleşecek.

Türk Milli Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı…

Ağustos 2017'de göreve başlayan Rumen teknik adam, milli takımın aldığı başarısız sonuçlar nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde yer alıyordu. Bugün ise Romanya'da Lucescu ile ilgili flaş bir habere imza atıldı. Rumen gazeteci Emamuel Roşu'nun haberine göre Lucescu'ya Çin'den astronomik bir teklif var.

2+1 YILLIK SÖZLEŞME YAPILMIŞTI

Ancak 73 yaşındaki teknik adam, Türk Milli Takımı'nı bırakmak istemiyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Lucescu ile 2+1 yıllık sözleşme imzalamıştı. 2 yıllık süre bu sezonun sonunda sona eriyor. Lucescu'nun geleceği, TFF'de yapılacak başkanlık seçimiyle birlikte şekillenebilir.

15 Aralık 2018 4 büyüklerden yabancı hocalara tazminat serveti! Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor 2000 yılından bu yana görevine son verdiği yabancı hocalara 32 milyon Euro (200 milyon TL) tazminat ödedi. Zincirin son halkası Cocu oldu. İlgili Haberi Oku