SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ta kontrol Şenol Güneş’te! Yeni dönem başlıyor…

Beşiktaş’ta kontrol Şenol Güneş’te! Yeni dönem başlıyor…

Siyah-beyazlı kurmaylar, ilk yarıdaki kötü tablo sonrası Şenol Güneş’in onayı olmadan hareket etmeme kararı aldı. Hem gelecekler hem de gidecekler konusunda son sözü kurt hoca söyleyecek

Ali AYDIN / Şenol Güneş'e yeni kontrat önerilmesi ile birlikte Beşiktaş'ta yeni bir dönemin başlayacağı ortaya çıktı.

Daha önce futbolcu belirleme işini üstlenen, görüşmeleri yürütme dışında transferde daha etkin rol oynayan yönetim, bu görevi Güneş'e devretme kararı aldı.

Tecrübeli çalıştırıcıdan, özellikle transfer konusunda arka planda kalma anlayışını değiştirmesi istendi. Böylece kurt hoca, alınacak isimlere yönelik daha belirleyici olacak.

1-) TOLGAY BEKLENİYOR

Kadro dışı durumdaki Tolgay Arslan, yönetimden özür diledi. Başkan Fikret Orman ile bir araya gelen tecrübeli futbolcu, hatasını anladığını iletti. Bu konuda son karar Şenol Güneş'e bırakıldı. Güneş'in de bu oyuncuyu affetmeye yakın olduğu öğrenildi.

2-) OZAN VE ŞENER’E RET

Hem Ozan Tufan'ın hem de Şener Özbayraklı'nın eski hocası olan Şenol Güneş, iki oyuncuyla ilgili raporunu verdi. Güneş, Ozan'ın uzun vadede faydalı olabileceğini ancak devre arası transferi olarak uygun olmadığını belirtti. Şener'in ise transferi sezon sonuna bırakıldı.

3-) VIDA TRANSFERE BAĞLI!

Monaco’nun transfer listesinde olduğu belirtilen Domagoj Vida için Şenol Güneş'in tavrı belli. Güneş, ilk yarıda takımın en iyilerinden olan savunma oyuncusunu bırakmak istemiyor. Ağırlıklı fikir, “Teklif iyi ve yerine biri alınacaksa satışına onay veririm” yönünde.

4-) MEDEL’İ BIRAKMADI

Teknik Direktör Şenol Güneş, Gary Medel konusunda da kapıları kapattı. Şilili yıldızın pek çok farklı bölgede oynayabildiğini belirten kurt hoca, satışa onay vermedi. Bu nedenle West Ham'ın 7 milyon Euro seviyesindeki teklifi geri çevrildi. Medel'in, sezon sonuna kadar kalacağı kesinleşti.

28 Aralık 2018 Beşiktaş`ta Tolgay Arslan sürprizi! Özür diledi... Beşiktaş'ta bir süredir kadro dışı olan ve adı Fenerbahçe ile anılan Tolgay Arslan'a af yolu göründü... Özür dileyerek takıma geri dönmek istediğini belirten Tolgay için son kararı teknik direktör Şenol Güneş verecek. İlgili Haberi Oku