SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yılbaşı akşamı tarihi maç! Böylesi daha önce görülmedi… Floyd Mayweather / Tenshin Nasukawa

Boksseverler yılbaşı akşamı tarihi bir maça tanıklık edecek. Kariyerini yenilgisiz olarak tamamlayan boksör Floyd Mayweather, henüz maç kaybetmeyen kick boksçu Tenshin Nasukawa ile karşılaşacak.

Güncellenme: 12:28, 28/12/2018

SKOR DIŞ HABERLER 2018’in bitmesine sayılı günler kala 50 maçta 50 galibiyetle emekliye ayrılan Floyd Mayweather, boksseverlere tarihi bir maçın duyurusunu yaptı. Floyd Mayweather, Instagram hesabından paylaştığı video ile yılbaşı akşamı yenilgisiz kick boksçu Tenshin Nasukawa ile karşılaşacağını açıkladı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin eski yıldızı Bogdanovic Los Angeles Lakers`ı yıktı! Fenerbahçe`nin eski yıldızı Bogdanovic Los Angeles Lakers`ı yıktı!

Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan Saitama Super Arena’da 31 Aralık akşamı gerçekleşecek olan maçta ilk defa bir boksör ile kick boksçu karşı karşıya gelecek. Son olarak kafes dövüşçüsü Conor McGregor ile 2017 yılının Ağustos ayında karşılaşan ve kazandığı maçın ardından emekliye ayrılan Floyd Mayweather, Tenshin Nasukawa ile yapacağı maçla ringlere dönüş yapacak.

Karşılaşmanın boks kuralları ile yapılacağı, herhangi başka bir vuruşa izin verilmeyeceği öğrenildi. Eski boksör Floyd Mayweather karşısında tekmelerini kullanamayacak olan Tenshin Nasukawa’nın maçta nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu.

Şimdiye kadar 28 maça çıkan ve 22’si nakavt olmak üzere tüm maçlarını kazanan 20 yaşındaki Tenshin Nasukawa, kendi seyircisi önünde Floyd Mayweather karşısında kendisini farklı bir dövüşte denemiş olacak.

MAYWEATHER’A YENİLEN MCGREGOR MAÇ SONRASI VERDİĞİ PARTİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

İşte Floyd Mayweather’ın Instagram hesabından yaptığı duyuru:

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

December 31, 2018 Tokyo, Japan it's the Mayweather vs. Nasukawa Special Exhibition at Saitama Super Arena at RIZIN 14 #TMT #TMTTokyo #MayweatherHoldings

Floyd Mayweather (@floydmayweather)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yayınlanma Tarihi:11:25,