SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lionel Messi’nin Neymar ve Pep Guardiola dileği!

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, Neymar ve Pep Guardiola'yı yeniden Katalan ekibinde görmek istediğini ancak bunun çok zor olduğunu dile getirdi

Güncellenme: 13:12, 28/12/2018
Lionel Messi’nin Neymar ve Pep Guardiola dileği!

İspanya La Liga devi Barcelona’nın yıldız Lionel Messi, verdiği bir röportaj sırasında eski takım arkadaşı Neymar ve Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola ile ilgili açıklamalarda bulundu.

2017’de Barcelona’dan ayrılan ve PSG’ye tranfer olan Neymar’ı yeniden takımda görmek istediğini söyleyen Messi, Fransız ekibinin Brezilyalı futbolcuyu kolay kolay bırakmayacağını da sözlerine ekledi.

PSG’nin 222 milyon Euro ödeyerek Barcelona’dan transfer ettiği Neymar’la ilgili konuşan Messi, “Onun geri dönmesini çok isterdik. Hem oyuncu olarak hem soyunma odası için bizim için önemli biriydi. Birlikte çok güzel zamanlar geçirmiştik ancak onun PSG’den ayrılmasın zor bir ihtimal olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.

Eski hocası Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola hakkında da konuşan Arjantin efsanesi, “Zor olmasına rağmen onunla yeniden çalışmak istiyorum. Dünyadaki en iyi antrenörlerden biri. Bu yüzden geri gelmesini istiyorum ama bunun da karmaşık bir durum olduğunu biliyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Lionel Messi`den Ballon d`Or itirafı: `Adayları duyunca...` Lionel Messi`den Ballon d`Or itirafı: `Adayları duyunca...`