SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray yönetiminden eleştiriye disiplin sevki! Ali Fatinoğlu tepki gösterdi

Galatasaray yönetimi, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar nedeniyle bazı üyeleri Disiplin Kurulu'na sevk etti. Son seçimde Mustafa Cengiz ile başkanlık için yarışan Ali Fatinoğlu, konu ile ilgili SÖZCÜ'ye konuşurken, Galatasaray yönetiminin tavrına tepki gösterdi.

Güncellenme: 08:15, 28/12/2018
Galatasaray yönetiminden eleştiriye disiplin sevki! Ali Fatinoğlu tepki gösterdi

Galatasaray’da 17 üye, sosyal medyada yönetime yönelik yaptıkları eleştirilerin, ‘rencide edici ve küçük düşürücü' olduğu gerekçesiyle disiplin kuruluna sevk edildi. Bu isimler arasında yer alan camianın tanınmış ismi Ali Fatinoğlu, SÖZCÜ'ye yaptığı açıklamada tepkisini gösterdi. Fatinoğlu, “Sıradan bir üye değilim, başkan adayıyım. Genel kurul, seçimde kaybedene yani bize, yeter oy sayısını geçtiğimiz için muhalefet görevi verdi. Ses kesmek, ceza vermek, yönetime ve Galatasaray'ın geleceğine zarar verir” dedi.

İLGİLİ HABER Son dakika! Galatasaray`dan flaş Ozan Kabak açıklaması! Son dakika! Galatasaray`dan flaş Ozan Kabak açıklaması!

Galatasaray yönetimi, 2 hafta önce Divan Kurulu üyesi Ayhan Özmızrak’ın, Abdurrahim Albayrak’a yönelttiği 4 sorunun videosunu sosyal platformlardan kaldırtmıştı.