SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ta Tolgay Arslan sürprizi! Özür diledi…

Beşiktaş’ta Tolgay Arslan sürprizi! Özür diledi…

Beşiktaş'ta bir süredir kadro dışı olan ve adı Fenerbahçe ile anılan Tolgay Arslan'a af yolu göründü... Özür dileyerek takıma geri dönmek istediğini belirten Tolgay için son kararı teknik direktör Şenol Güneş verecek.

Beşiktaş’ta takımdan gönderilecekler listesinde yer alan ve Fenerbahçe’den Ozan Tufan ile takası gündeme gelen Tolgay Arslan konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor.

Yaklaşık 2 ay önce kadro dışı bırakılan 28 yaşındaki oyuncu yönetim, teknik heyet ve takım arkadaşlarından özür dileyerek takıma dönmek istediğini ifade etti.

FENERBAHÇE’YE TRANSFERİ GERÇEKLEŞMEYECEK

NTV’nin haberine göre, Şenol Güneş, Tolgay Arslan’ın “özrünü” kabul ederse; Tolgay, siyah-beyazlı takımın Antalya’da yapacağı kamp kadrosunda kendisine yer bulacak. Böylece Fenerbahçe’ye transferi de gerçekleşmeyen Tolgay Arslan siyah beyazlılarda çalışmalarına devam ederek forma bekleyecek.

Süper Lig’in 12.haftasında oynanan Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor maçı öncesi kadro dışı bırakılan Tolgay, son 2 aydır takımdan ayrı olarak çalışmalarına devam ediyordu.

26 Aralık 2018 Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında dev takas iddiası! Son dakika! 2018'in son transfer bombası gerçekleşmek üzere. İddiaya göre Beşiktaş ve Fenerbahçe; Tolgay Arslan, Ozan Tufan takası için anlaşmaya vardı. Oyuncular da iddiaya göre bu takasa sıcak bakıyor. İlgili Haberi Oku