SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’dan flaş Ozan Kabak açıklaması!

Galatasaray’dan flaş Ozan Kabak açıklaması!

Galatasaray, Ozan Kabak'ın takımdaki geleceği hakkında bir son dakika açıklamasında bulundu. Kulüpten yapılan açıklamada "Ozan Kabak’ın ve menajerlerinin, oyuncumuzun kariyerine nasıl ve nerede devam edeceğinin kararı sonrası kulübümüz oyuncu ile ilgili takdir hakkını kullanacaktır" ifadelerine yer verildi.

Galatasaray, genç oyuncu Ozan Kabak hakkında flaş bir açıklamada bulundu. Takımdaki geleceği merak konusu olan Ozan Kabak hakkında yapılan açıklamada oyuncunun menajerlerinin sözleşme yenileme konusunda vereceği kararın beklendiği ifade edildi.

İşte o açıklama:

“Teknik heyetimizin gelecek dönem için kısa ve uzun vadeli kadro planlaması için çalışmaları uzun zamandır devam etmektedir. Bu bağlamda hangi oyuncuların kalıp hangi oyuncuların gideceği, gelişmelere bağlıdır. Teknik kadronun planlaması uyarınca somut gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşılacaktır. 27 Aralık 2018 Fatih Terim, Serdar Aziz`in geleceği için kararını verdi! Menajerden açıklama... Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in, tecrübeli savunma oyuncusu Serdar Aziz'i gözden çıkardığı ve satılması için yönetime onay verdiği öğrenildi. İlgili Haberi Oku Genç oyuncumuz Ozan Kabak'ın ise sözleşme koşulları ile ilgili kulübümüz tarafından 4-5 ay önce başlatılan girişim, önce sonuçsuz bırakılmış, ardından temsilcileri tarafından devre arasına kadar zaman talep edilmiştir. Ozan Kabak'ın ve menajerlerinin, oyuncumuzun kariyerine nasıl ve nerede devam edeceğinin kararı sonrası kulübümüz oyuncu ile ilgili takdir hakkını kullanacaktır. Şampiyonluk hedefinden ve Avrupa'da yürüyeceği yoldan taviz vermeksizin teknik heyetimiz ve yönetimimiz, ihtiyaç duyulan tüm mevkilerle ilgili çalışmalara başlamış olup resmi olarak kulübümüz yayın organları dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini rica ederiz.

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU” 27 Aralık 2018 PFDK`dan Galatasaray ve Beşiktaş`a para cezası PFDK'dan Beşiktaş'a 140 bin, Galatasaray'a da 100 bin TL para cezası... Aytemiz Alanyasporlu Welinton Souza Silva'ya 2 maç ceza verildi İlgili Haberi Oku