SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Skrtel’in olay yaratan paylaşımı sonrası Fenerbahçe’den flaş karar!

Fenerbahçe'de Antalyaspor maçının ardından Skrtel'in instagram hesabından yaptığı paylaşım sarı lacivertli taraftarlardan tepki almıştı. Yönetim gündem yaratan o paylaşımın ardından futbolcuların uyarılması konusunda karar aldı.

Güncellenme: 10:30, 27/12/2018
Skrtel’in olay yaratan paylaşımı sonrası Fenerbahçe’den flaş karar!

Antalyaspor-Fenerbahçe maçı sonrası Martin Skrtel’in uçaktan yaptığı paylaşıma taraftarın tepkisi büyük olmuştu… Ardından Slovak futbolcu bu paylaşımı silmiş, fotoğrafta yer alan Roman Neustadter de güldüğü için özür dilemişti.

Çok tartışılan o paylaşım sonrası Fenerbahçe Kulübü harekete geçti… Devre arası kampında bu konuyla alakalı uyarılar yapılacağı öğrenildi. Futbolculara takımın mevcut durumu sebebiyle taraftarın çok hassas olduğu belirtilecek ve özellikle puan kaybı yaşanan maçlardan sonra paylaşımlara dikkat edilmesi istenecek.

NELER YAŞANMIŞTI?

Fenerbahçe'nin Antalya ile 0-0 berabere kaldığı maçın ardından sarı lacivertli takımın Slovak futbolcusu Martin Skrtel dönüş uçağından bir fotoğraf paylaşmıştı. Maçın etkisiz ismi Slimani ve kırmızı kart gören Neustadter ile birlikte poz veren Skrtel ‘My kind of Christmas' notuyla instagramdan paylaştığı fotoğraf olay yaratmıştı.

Tecrübeli stoperin o paylaşımı takımın kötü gidişi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe taraftarlarını kızmış, sarı lacivertli taraftarlar Skrtel'in o paylaşımına sosyal medyadan sert tepki göstermişti.

Yayınlanma Tarihi:10:24,