SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin eski golcüsü Fernandao’nun kızı hayatını kaybetti!

Suudi Arabistan ekibi Al Wehda, Fenerbahçe'nin eski golcüsü Fernandao'nun kızının hayatını kaybettiğini açıkladı. Haziran ayında yaptığı paylaşımda bir kız çocuğu olacağını duyuran Fernandao için Fenerbahçe de resmi internet sitesi üzerinden başsağlığı mesajı yayınladı.

Güncellenme: 09:41, 27/12/2018
Fenerbahçe’nin eski golcüsü Fernandao’nun kızı hayatını kaybetti!

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe’den Suudi Arabistan ekibi Al Wehda’ya transfer olan Brezilyalı golcü Fernandao’nun kızı hayatını kaybetti. Kulübün resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Brezilyalı golcünün kızını kaybettiğini duyurdu. Fernandao’nun kızının ölüm sebebi, kalp ritm bozukluğu olarak açıklandı.

Fernandao, acı haberi aldıktan sonra ülkesine gitti.

Son olarak haziran ayında yaptığı bir paylaşımda bir kız çocuğu olacağını açıklayan Fernando için Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden de başsağlığı mesajı yayınlandı. Açıklama şu şekilde:

“Eski futbolcumuz Jose Fernandao Viana de Santana’nın kızının vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Fernandao ve ailesine başsağlığı ve sonsuz sabırlar diliyor; acılarını paylaşıyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ” İLGİLİ HABER Mauricio Isla: `İki maç üst üste kazanmayı beceremedik` Mauricio Isla: `İki maç üst üste kazanmayı beceremedik`

Yayınlanma Tarihi:00:58,