SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’nin eski golcüsü Fernandao’nun kızı hayatını kaybetti!

Fenerbahçe’nin eski golcüsü Fernandao’nun kızı hayatını kaybetti!

Suudi Arabistan ekibi Al Wehda, Fenerbahçe'nin eski golcüsü Fernandao'nun kızının hayatını kaybettiğini açıkladı. Haziran ayında yaptığı paylaşımda bir kız çocuğu olacağını duyuran Fernandao için Fenerbahçe de resmi internet sitesi üzerinden başsağlığı mesajı yayınladı.

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe’den Suudi Arabistan ekibi Al Wehda’ya transfer olan Brezilyalı golcü Fernandao’nun kızı hayatını kaybetti. Kulübün resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Brezilyalı golcünün kızını kaybettiğini duyurdu. Fernandao’nun kızının ölüm sebebi, kalp ritm bozukluğu olarak açıklandı.

Fernandao, acı haberi aldıktan sonra ülkesine gitti.

Son olarak haziran ayında yaptığı bir paylaşımda bir kız çocuğu olacağını açıklayan Fernando için Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden de başsağlığı mesajı yayınlandı. Açıklama şu şekilde:

“Eski futbolcumuz Jose Fernandao Viana de Santana’nın kızının vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Fernandao ve ailesine başsağlığı ve sonsuz sabırlar diliyor; acılarını paylaşıyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ” 27 Aralık 2018 Mauricio Isla: `İki maç üst üste kazanmayı beceremedik` Fenerbahçe'nin Şilili oyuncusu Mauricio Isla, ligin devre arasına girmesiyle tatil için ülkesine döndü. 30 yaşındaki sağ bek “Önemli takımlarda oynamış deneyimli oyunculardan oluşan bir takımız. Ancak üst üste iki maç kazanmayı beceremedik. Düşmemek için oynamak için bizim için hüzün verici” itirafında bulundu. Isla, İspanya ve Meksika'dan takımlarla görüştüğünü ancak daha sonra Comolli ve Ali Koç'la yaptığı görüşmelerin ardından kalmaya karar verdiğini ifade etti. İlgili Haberi Oku