SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Everton Menajeri’den Cenk Tosun açıklaması: ‘Evet, neden olmasın?..’

Everton Menajeri’den Cenk Tosun açıklaması: ‘Evet, neden olmasın?..’

Everton Menajeri Marco Silva, Cenk Tosun'un geleceği hakkında kendisine yöneltilen "Cenk Tosun'un Everton'da bir geleceği var mı" sorusuna "Evet, neden olmasın" yanıtını verdi.

Everton Menajeri Marco Silva son zamanlarda ilk 11’e giremeyen ve son olarak Burnley deplasmanında ilk 18’e bile almadığı Cenk Tosun hakkında kendisine yöneltilen “Cenk Tosun’un Everton’da bir geleceği var mı” sorusuna “Evet, neden olmasın” yanıtını verdi.

Portekizli menajer Silva, “Kadroda olmayan tek oyuncu Cenk Tosun değildi. Bu maç için böyle bir karar verdim ve Niasse’yi almaya karar verdim. Bir sonraki maçta ne yapacağımı göreceğim. Her maçta 18 kişi seçebiliyorum ve her maç en iyi çözümün ne olacağınu kararlaştırıyorum” ifadelerini kullandı.

Bu sezon kadroya girmekte zorlanan Cenk Tosun, 16 maçta 721 dkaika süre alırken 2 gol ve 2 asistlik bir performans sergiledi. 27 Aralık 2018 Heung-min Son dev eşleşmede yok İngiliz ekibi Tottenham'ın Güney Koreli futbolcusu Heung-min Son, Asya Kupası sebebiyle 5 maçı kaçıracak. Heung-min Son, Tottenham'ın Chelsea ile oynayacağı lig kupası eşleşmesinde de görev yapamayacak. İlgili Haberi Oku