SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında dev takas iddiası! 2018’in son transfer bombası!

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında dev takas iddiası! 2018’in son transfer bombası!

Son dakika! 2018'in son transfer bombası gerçekleşmek üzere. İddiaya göre Beşiktaş ve Fenerbahçe; Tolgay Arslan, Ozan Tufan takası için anlaşmaya vardı. Oyuncular da iddiaya göre bu takasa sıcak bakıyor.

Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında Ozan Tufan ve Tolgay Arslan takasının gerçekleşeceği iddiası sosyal medyada gündeme damga vurdu. Haber Global’in iddiasına göre kulüpler takas konusunda anlaşmaya varırken oyuncular da bu değişime sıcak bakıyor.

Ozan Tufan uzun süredir Fenerbahçe’de forma giyemiyor. Tolgay Arsla ise Beşiktaş’ta kadro dışı kalmış durumda.

İddiaya göre; Ozan Tufan ve Tolgay takası konusunda kulüpler anlaşmaya vardı. Oyuncular da takasa ‘tamam’ dedi. Sözleşme detayları konuşuluyor ve henüz resmi imzalar atılmadı. Atıldıktan sonra oyuncular takımların Antalya kampına katılacak. 26 Aralık 2018 Herkes tatilde Michael Frey tesiste! Fenerbahçe taraftarından alkış toplayan hareket Fenerbahçe'nin 24 yaşındaki forveti Michael Frey'in, devre arası tatil dönemi başlamasına rağmen kulüp tesislerinde kalarak kar yağışı altında çalışmalarını sürdürmesi, sarı lacivertli taraftarların övgüsünü toplamaya yetti. İlgili Haberi Oku

26 Aralık 2018 Son dakika! Beşiktaş`tan flaş Şenol Güneş açıklaması! İlgili Haberi Oku