SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Islam Slimani: ‘Geri dönmek mi? Neden olmasın…’

Fenerbahçe'deki performansıyla hayal kırıklığı yaratan santrfor Islam Slimani, Portekiz basınına konuştu. Slimani, Sporting'e dönme ihtimali ile ilgili soruya, "Sporting'e geri dönmek mi? Neden olmasın? Ancak şu anda Fenerbahçe ile bir sözleşmem var ve bu doğrultuda üzerime düşeni yapacağım. Sezon sonunda ne olacağını göreceğiz. Futbolda asla 'asla' demeyeceksin. Tabii ki umarım bir gün Sporting'e geri dönerim" şeklinde yanıt verdi.

Güncellenme: 00:15, 26/12/2018
Islam Slimani: ‘Geri dönmek mi? Neden olmasın…’

Fenerbahçe’nin tartışılan santrforu Islam Slimani, Portekiz basınına açıklamalarda bulunurken bir gün yeniden Sporting’e dönmek istediğini açıkladı. Ligde kaydettiği bir golle hayal kırıklığı yaşatan Slimani, Sporting’de yerine transfer edilen Bas Dost hakkında da konuştu.

Cezayirli golcü, “Sporting’e geri dönmek mi? Neden olmasın? Ancak şu anda Fenerbahçe ile bir sözleşmem var ve bu doğrultuda üzerime düşeni yapacağım. Sezon sonunda ne olacağını göreceğiz. Futbolda asla ‘asla’ demeyeceksin. Tabii ki umarım bir gün Sporting’e geri dönerim” ifadelerini kullandı.

Yerine transfer edilen Hollandalı golcü Bas Dost için de konuşan tecrübeli futbolcu, “Onunla ilgili fikrim hiç değişmedi. Çok iyi bir oyuncu ve istatistikleri de büyük bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor. Umarım takımım şampiyon olmasına yardımcı olur” diye konuştu. İLGİLİ HABER Slimani`den mendil satan çocuklara 100 TL harçlık Slimani`den mendil satan çocuklara 100 TL harçlık

Yayınlanma Tarihi:00:06,