SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Paris Saint Germain’ın yıldızı Jese Rodriguez eski sevgilisinden intikam için 5 bin euro harcadı

Paris Saint Germain’ın yıldızı Jese Rodriguez eski sevgilisinden intikam için 5 bin euro harcadı

Paris Saint Germain'de forma giyen Jese Rodriguez, bir yarışma programına katılan eski sevgilisinden intikam almak için 5 bin euro harcadı.

SKOR DIŞ HABERLER Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain’de forma giyen İspanyol forvet Jese Rodriguez, eski sevgilisi Aurah Ruiz’den intikam almak için ilginç bir yol kullandı. İspanya’da bir yarışma programına katılan Aurah Ruiz için elenmesi için telefonuna sarılan Jese Rodriguez, intikam için 5 bin euro harcadı.

18 Aralık 2018 Icardi Chelsea taraftarlarını heyecanlandırdı eşi Wanda yıktı! Chelsea'nin uzun süredir transfer listesinde yer alan Inter'in golcüsü Maopuro Icardi ve eşi Wanda, Londra ekibinin taraftarlarına iki, uç duyguyu birden yaşatmayı başardı. Icardi'nin paylaşımı Chelsea taraftarları arasında heyecana neden olurken, eşi Wanda'nın hareketi hayal kırıklığı yaşanmasına neden oldu. İlgili Haberi Oku

Türkiye’de bir dönem çok popüler olan ‘Biri Bizi Gözetliyor’a benzeyen İspanya’daki yarışma programına katılan Aurah Ruiz’in elenmesi için saatlerce mesaj atan Jese Rodriguez’in bu hareketi, kendisine 5 bin euro’ya mal oldu. Telefon faturası kabaran Jese Rodriguez, sevgilisinden intikam için 5 bin euro harcamak zorunda kaldı.

Jese Rodriguez’in intikam alma kararını Aurah Ruiz’in yarışma programında bir başka erkekle yakınlaşmasından dolayı aldığı iddia ediliyor.