SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da Esteban Alvarado krizi! Şehri terk etti…

Trabzonspor'un tecrübeli kalecisi Esteban Alvarado'nun, alacakları nedeniyle sözleşmesini feshettiği ve şehirden ayrıldığı öğrenildi.

Güncellenme: 07:23, 19/12/2018
Trabzonspor’da Esteban Alvarado krizi! Şehri terk etti…

Trabzonspor’un Kosta Rikalı kalecisi Esteban Alvarado’nun, Trabzon’u terk ettiği bildirildi.

Alınan bilgiye göre bordo-mavili kulübe daha önce alacakları ödenmediği için ihtar çeken Kosta Rikalı kaleci, sözleşmesini tek taraflı feshetti ve Trabzon’dan ayrıldı.

Esteban Alvarado, bordo-mavili takımın bu akşam basına kapalı gerçekleştirdiği çalışmada da yer almadı.

Akşam antrenmanında da yer almayan Esteban ile ilgili kulübün yarın detaylı bir açıklama yapacağı ifade edildi.

Esteban, sezon öncesi Slovenya’da yapılan hazırlık kampına da 11 gün gecikmeli katılmasıyla gündeme gelmiş, daha sonra özür dileyerek affedilmişti.

ESTEBAN GİTTİ, GENÇ KALECİ İMZAYI ATTI

Bu arada Esteban Alvarado´nun takımdan ayrılmasının ardından bordo-mavililer bir süredir A takımla antrenmanlara katılan altyapı oyuncusu Muzaffer Cem Kaplan ile sözleşme imzaladı.

Trabzonspor ile profesyonel sözleşmeye imza atarak ilk hayalini gerçekleştirdiğini belirten Muzaffer Cem, “Her sokağında anım olan güzel şehrimin, büyük taraftarlarına her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağıma, çok çalışacağıma söz veriyorum” dedi.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA Trabzonspor`a iki kötü haber birden! Jose Sosa ve Zargo Toure... SON DAKİKA Trabzonspor`a iki kötü haber birden! Jose Sosa ve Zargo Toure...