SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’ten Malmö mağlubiyeti sonrası flaş açıklamalar!

Son dakika! Beşiktaş'ın konuğu Malmö'ye 1-0 yenilerek UEFA Avrupa Ligi'ne veda ettiği karşılaşmanın ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "İki maçı da kazanmamız gereken bir rakibe turu verdik. Sadece duran topta etkinlikleri vardı. İkinci yarıda hücum ettiğimizde, sayısal üstünlüğümüze rağmen geride pozisyon hataları yaptık" dedi.

Güncellenme: 20:09, 25/12/2018

UEFA Avrupa Ligi’nde I Grubu’nun son maçında Beşiktaş, konuğu Malmö’ye 1-0 yenildi ve Avrupa serüvenini erken noktaladı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş maçtan sonra yaptığı açıklamada üzgün olduklarını dile getirdi.

Şenol Güneş, “İki maçı da kazanmamız gereken bir rakibe turu verdik. Sadece duran topta etkinlikleri vardı. İkinci yarıda hücum ettiğimizde, sayısal üstünlüğümüze rağmen geride pozisyon hataları yaptık. 10 kişi kalmamıza rağmen oyuncular iyi niyetleriyle ellerinden geleni yaptılar. Son bölümde net pozisyonlar yakaladık ama golü bulamadık. Dolayısıyla turu rakibe verdik, onlar için de beklenmeyen bir şeydi” dedi.

Tecrübeli teknik adam, “Kötü bir sonuç Avrupa’dan elenmek. Mağlup olduğumuz takımların hepsini yenebilecek durumdaydık. Sakin kalıp kazanamadık. Biten maçı konuşmak yerine yarından itibaren lige döneceğiz. Artık tek kulvarda yarışacağız, en iyisini yapmak zorundayız” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Ne yaptın Quaresma! Beşiktaş Malmö maçında büyük tepki çekti Ne yaptın Quaresma! Beşiktaş Malmö maçında büyük tepki çekti

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Beşiktaş 0-1 Malmö | UEFA Avrupa Ligi MAÇ SONUCU | Beşiktaş 0-1 Malmö | UEFA Avrupa Ligi

Yayınlanma Tarihi:23:22,