SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den flaş Tolga Ciğerci kararı!

Fenerbahçe'de Ali Koç başkanlığındaki yönetim flaş bir karar aldı. Sarı-lacivertli takımın, Galatasaray'dan transfer ettiği Tolga Ciğerci ile yollar ayrılacak.

Güncellenme: 11:07, 13/12/2018
Fenerbahçe’den flaş Tolga Ciğerci kararı!

Fenerbahçe’de Tolga Ciğerci ile sürpriz bir karar çıktı. Galatasaray ile sözleşmesinin sona ermesinin ardından boşa çıkan ve Fenerbahçe’ye imza atan Tolga Ciğerci için ayrılık kararı geldi!

Sakatlığı sebebiyle ilk yarı forma giyemeyen Tolga’nın sahalara dönmesi beklenenden uzun süreceği ortaya çıktı. Bu nedenle yönetim, bu futbolcu ile yolları ayırıp listeye yeni bir isim yazmayı planlıyor.

İLGİLİ HABER Aziz Yıldırım sessizliğini bozdu! Ali Koç da oradaydı... Aziz Yıldırım sessizliğini bozdu! Ali Koç da oradaydı...

Tolga Ciğerci, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladıktan hemen sonra tedavisi için Almanya’ya gitmişti. Ancak tedavi süreci uzayan Tolga Ciğerci, bir türlü sahalara geri dönemedi.

Fenerbahçe, Tolga Ciğerci’nin sakatlığını bilerek 26 yaşındaki futbolcuya imza attırmış ve sözleşmesine özel bir madde koydurmuştu. Bu maddeye göre Tolga daha önce sakatlandığı ayak parmaklarından benzer bir sakatlık yaşadığı takdirde sarı-lacivertli kulüp sözleşmesini feshedebilecekti. Yönetim, Tolga Ciğerci’nin tedavisinin uzamasının ardından bu maddeyi kullanma kararı aldı.

İLGİLİ HABER Damien Comolli`den Martin Skrtel`ı şaşkına çeviren sözler! Kötü performansın perde arkası... Damien Comolli`den Martin Skrtel`ı şaşkına çeviren sözler! Kötü performansın perde arkası...

Yayınlanma Tarihi:10:30,