SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un futbolculara verdiği ceza sonrası Mehmet Demirkol’dan Comolli paylaşımı

Fenerbahçe'nin Akhisar deplasmanında aldığı 3-0'lık mağlubiyetin ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, futbolcuların İstanbul'a otobüsle dönmesine karar verdi. Spor yazarı Mehmet Demirkol, Ali Koç'un futbolculara verdiği ceza sonrası Damien Comolli ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Güncellenme: 22:20, 09/12/2018
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un futbolculara verdiği ceza sonrası Mehmet Demirkol’dan Comolli paylaşımı

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Teleset Mobilya Akhisarspor ile deplasmanda oynadığı maçı 3-0 kaybeden Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç, karşılaşma sonrası futbolcuların İstanbul’a otobüsle dönmesine karar verdi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dönüş için ayarlanan uçağı iptal ederek, futbolcuların yaklaşık 5 saat sürecek yolculuğu otobüsle yapmasını istedi. Spor yazarı Mehmet Demirkol, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un aldığı bu karar ile ilgili Twitter hesabından Damien Comolli paylaşımı yaptı.

İLGİLİ HABER Tümer Metin: Yarın sabah üzüntüden okuluna gitmeyecek çocuklar tanıyorum Tümer Metin: Yarın sabah üzüntüden okuluna gitmeyecek çocuklar tanıyorum

Mehmet Demirkol, Fenerahçe Başkanı Ali Koç’un futbolcuları otobüsle dönmelerine karar vermesi hakkında “Comolli de yürüsün” yazdı.

İşte Mehmet Demirkol’un paylaşımı: