SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in bir cezası daha onandı

TFF Tahkim Kurulu, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in 45 gün hak mahrumiyetini onadı. Kurul, dün de Mustafa Cengiz'e verilen bir başka kararı onamıştı.

Güncellenme: 22:37, 14/12/2018
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in bir cezası daha onandı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in 45 günlük hak mahrumiyetini onadı. TFF’nin internet sitesinde yer alan açıklamada, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından Cengiz’e, GS TV’de yaptığı sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle verilen 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin lira para cezasının onandığı belirtildi. Tahkim Kurulu, dün de Cengiz’e verilen bir diğer 45 gün ve 30 bin lira para cezasını onamıştı.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Serdar Aziz`in cezası onandı SON DAKİKA Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Serdar Aziz`in cezası onandı

Kurulun, Galatasaray Kulübüne çeşitli nedenlerden dolayı verilen 160 bin lira ile sarı-kırmızılı takımın iç sahada bazı tribünlerde bulunan taraftarların bir sonraki maça girememe cezasını da onadığı kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:16:39,