SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş: ‘Rakibin 0-0 düşüncesi normal ama bizim için değil’

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Aytemiz Alanyaspor maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Güneş 'Rakibin 0-0 düşüncesi normal ama bizim için değil.'dedi.

Güncellenme: 22:54, 07/12/2018
Şenol Güneş: ‘Rakibin 0-0 düşüncesi normal ama bizim için değil’

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Aytemiz Alanyaspor ile golsüz berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

İstediği oyunu oynayamadıklarını söyleyen Şenol Güneş, “Oyun başında adaptasyon sorunu vardı. Onun dışında zaman zaman oyuna hakim olsak bile düşündüğümüz oyun olmadı. Daha atak bir rakiple oynayacağımızı düşündük. Az pozisyon ürettik. Son bölümde dikkatsizce top kayıpları sonrası pozisyonlar verdik. Daha etkili çıkacakken hatalar yaptık. Düşündüğüm oyunun altındaydık. Rakibin 0-0 düşüncesi normal ama bizim için değil. Tempomuz yavaştı, bu tip takımlara karşı daha tempolu olmalısınız. Eksik şeyler yaptık. Son anda da onlara gol şansı verdik. Bizim için kötü skor.” dedi.

Beşiktaş’ın zorlu bir fikstürle karşı karşıya olduğunun hatırlatılması üzerine Şenol Güneş “Her maç önemli, bu maç da önemliydi. Şimdi Malmö maçına odaklancağız. Malmö maçıno oynayalım, Trabzonspor, Kasımpaşa ve Akhisarspor maçlarına sonra bakarız.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Dorukhan Toköz söz verdi! `Telafi edeceğiz` Dorukhan Toköz söz verdi! `Telafi edeceğiz`