SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İspanya’da soyunma odası ve hakem odasından gizli kamera çıktı!

İspanya La Liga 2 ekiplerinden Granada'nın stadında bulunan misafir takım soyunma odası ve hakem odasında gizli kamera bulundu.

Güncellenme: 23:49, 05/12/2018
İspanya’da soyunma odası ve hakem odasından gizli kamera çıktı!

İspanya La Liga 2 takımlarından Granada, bir skandal ile gündemde. İspanyol basınında yer alan haberlere göre Granada’nın rakip soyunma odası ve hakem soyunma odasına gizli kamera yerleştirip konuşmaları dinlediği ortaya çıktı.

İspanya polisi, bir dönem La Liga’da da mücadele eden Granada’nın soyunma ve hakem odalarında duman detektörleri ile alarmların içine gizli kamera yerleştirildiğini tespit ettiklerini açıkladı. Granada, görevden alınan eski yöneticisi Angel Segura’nun bu olayın sorumlusu olduğunu duyurdu ve yaşanan olayı yapmış olduğu açıklama ile kınadı.

Bu olay üzerine İspanya Futbol Federasyonu’nun atacağı adım ve Granada’ya yaptırım uygulayıp uygulamayacağı ise merak konusu. İLGİLİ HABER 6 yaşında mülteci 33 yaşında dünyanın en iyisi! Luka Modric`in ibretlik hikayesi... 6 yaşında mülteci 33 yaşında dünyanın en iyisi! Luka Modric`in ibretlik hikayesi...