SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mourinho ‘Kuduz köpek’ arıyor

Mourinho ‘Kuduz köpek’ arıyor

Jose Mourinho, yine demeçleriyle gündemde. Portekizli teknik adam, Southampton'la berabere kaldıkları maçın ardından takımda yeteri kadar ‘kuduz köpek’ bulunmadığını söyledi.

Manchester United’da sıkıntılı günler devam ediyor. 2-0 geriye düştükleri maçta Southampton’la 2-2 berabere kalan Kırmızı Şeytanlar'da sular durulmadı.

Mücadelenin ardından konuşan Jose Mourinho, Rashford dışındaki oyuncuları agresif olmamakla suçladı. Portekizli teknik adam, takımda yeterince ‘kuduz köpek' bulunmaması nedeniyle iyi sonuçlar alamadıklarını söyledi.

“Konu sistemimizle ilgili değil, oyuncularımızın karakaterleriyle ilgili. Problemimizkadroda yeteri kadar kuduz köpek olmaması. Topu ısıran ve sürekli pres yapan oyunculara sahip değiliz, ruhla oynayan futbolcularımız yok.”

Yanlış anlaşılmak istemeyen Mourinho, köpekleri sevdiğini ve bunu sadece bir futbol terimi olarak dile getirdiğini de sözlerine ekledi.

Manchester United, İngiltere Premier Lig’de 14 maç sonunda 22 puanla 7. sırada yer aldı.

02 Aralık 2018 Arsenal-Tottenham derbisinde arbede! Gol geldi, ortalık gerildi... Emirates Stadı'nda oynanan Arsenal-Tottenham derbisinde konuk ekibin golünden sonra tansiyon yükseldi. İki takım oyuncuları arasında yaşanan tartışma kısa sürede yerini sakinliğe bıraktı... İlgili Haberi Oku