SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den Phillip Cocu’ya 15 bin Euro prim

Fenerbahçe'nin yollarını ayırdığı Phillip Cocu, takımın UEFA Avrupa Ligi'nde tur atlaması nedeniyle prim almaya hak kazandı.

Güncellenme: 09:49, 02/12/2018
Fenerbahçe’den Phillip Cocu’ya 15 bin Euro prim

UEFA Avrupa Ligi'nde Dinamo Zagreb ile golsüz berabere kalarak 2. tura yükselmeyi garantileyen Fenerbahçe'de yolların ayrıldığı Phillip Cocu, sözleşmesi gereği prime hak kazandı. Sarı-lacivertlilerin görevine son verdiği ancak tazminat anlaşmazlığı nedeniyle resmi olarak hala yolları ayırmadığı Hollandalı teknik adam Phiilip Cocu, sözleşmesi gereği 15 bin Euro prim alacak.

İLGİLİ HABER Son dakika... Fenerbahçe`den Erwin Koeman açıklaması: `Bu yönde bir beyanatı olmamıştır` Son dakika... Fenerbahçe`den Erwin Koeman açıklaması: `Bu yönde bir beyanatı olmamıştır`

Öte yandan Fenerbahçe, Altınordu'da 6 yıl görev yapan ‘Şef Scout' (Oyuncu İzleme Bölümü Yöneticisi) Serhat Pekmezci ile anlaştı. İzmir kulübünde daha önce rakip analizinde ve oyuncu izleme bölümünde çalışan Pekmezci daha sonra tamamen 7-17 yaş arası akademinin oyuncu izleme bölümü yöneticiliği yaptı. Pekmezci, Fenerbahçe'de de oyun izleme bölümünün yöneticiliğini yapacak ve genç yetenekleri kulübe kazandırma görevini üstlenecek.

Yayınlanma Tarihi:09:48,