SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan yayıncı kuruluşa şok tepki! Kimse gitmedi…

Vodafone Park'taki Beşiktaş-Galatasaray derbisinde hem maç öncesinde hem de maç sonunda sarı kırmızılı kulüpten kimse yayıncı kuruluşa röportaj vermedi. Sarı kırmızılı ekip bu hareket nedeniyle PFDK'ya sevk edilebilir.

Güncellenme: 09:05, 03/12/2018
Galatasaray’dan yayıncı kuruluşa şok tepki! Kimse gitmedi…

Spor Toto Süper Lig 14. hafta karşılaşmasında Beşiktaş’a konuk olan Galatasaray’da maç öncesi ve maç sonunda yayıncı kuruluşa röportaj yapmaya kimse gitmedi.

Vodafone Park’taki maç öncesinde ve maç sonunda futbolcu veya teknik ekipten bir kişinin zorunlu olarak yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuşması gerekiyordu.

Sarı kırmızılı ekipte teknik direktör Fatih Terim ve yardımcısı Hasan Şaş cezaları nedeniyle kulübede yer almadı. Galatasaray, antrenör Ümit Davala yönetiminde sahaya çıktı.

Öte yandan yayıncı kuruluşta görev yapan Güntekin Onay da “Maç öncesi Galatasaray'dan kimse röportaja gelmedi. Bu yüzden kimseyle konuşamadık.” ifadelerini kullandı. Güntekin Onay benzer açıklamayı maç sonunda da yaptı.

Galatasaray’ın bu hareket nedeniyle PFDK’ya sevk edilmesi beklenirken, Beşiktaş’ta maç öncesinde teknik direktör Şenol Güneş ve futbolculardan Utku Yuvakuran; maç sonunda ise Şenol Güneş ve futbolculardan Karius, Adriano ve Ljajic röportaj verdi.

DAVALA, BASIN TOPLANTISINA KATILMADI

Teknik direktör Fatih Terim’in cezası nedeniyle karşılaşmada takımın başında bulunan Ümit Davala, maç sonunda düzenlenen basın toplantısına katılım göstermedi ve takım otobüsüyle stattan ayrıldı.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`tan Galatasaraylıları kızdıran şarkı! Derbi öncesi... Beşiktaş`tan Galatasaraylıları kızdıran şarkı! Derbi öncesi...

Yayınlanma Tarihi:19:59,