SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Adem Ljajic: ‘Kalitemizi herkese gösterdik’

Adem Ljajic: ‘Kalitemizi herkese gösterdik’

Beşiktaş'ın yıldız ismi Adem Ljajic, Spor Toto Süper Lig'i 14. haftasında 1-0 kazandıkları Galatasaray derbisinin ardından açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Adem Ljajic, Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında Vodafone Park’ta oynanan ve 1-0 kazandıkları Galatasaray derbisinin ardından açıklamalarda bulundu.

Ljajic’in maç sonu yaptığı açıklamalar şöyle:

“Bizim için çok önemli bir galibiyetti. Gerçekten yürekten oynadık ve ortaya büyük bir karakter koyduk. Büyük bir takım olduğumuzu bir kez daha gösterip sahada her şeyimizi verdik. Şampiyonluk için kalitemiz olduğunu herkese gösterdik. Gol galibiyeti getirdiği için daha mutluyum. İdeal pozisyonumun forvet arkası olduğunu söyleyebilirim. Bugün Güven’in arkasında oynadım, benim doğal pozisyonum orası. Gerektiğinde sol açıkta da oynayabilirim. Günden güne daha iyi oynuyorum. Türkiye’deki futbol kültürüne adapte olmak kolay değildi. Uyum sağladıkça daha iyi oynadığımı düşünüyorum.”

02 Aralık 2018 Loris Karius: `Artık inancımız daha yüksek` Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Loris Karius, Galatasaray galibiyetinin ardından şampiyonluğa olan inançlarının daha çok arttığını belitti. İlgili Haberi Oku