SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş: İyi niyetli olunca Allah yardım ediyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi'nde 2-0 geriden gelip 3-2 kazandıkları Sarpsborg maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 01:17, 30/11/2018
Şenol Güneş: İyi niyetli olunca Allah yardım ediyor

Şenol Güneş, 2-0’dan 3-2 galibiyetle ilgili ”2-0’ı da biz yaptık, 3-2’yi de biz yaptık. Oyuncuların birçoğunun kasıklarında şişkinlik var şu anda. İlk yediğimiz gol ve sonra paniklememiz sıkıntılıydı. Sonra Allah yardım etti. İyi niyetli olunca Allah da yardım ediyor” ifadelerini kullandı.

İkinci yarıdaki farkla ilgili konuşan tecrübeli teknik adam ”Biz bir şey yapmıyoruz, kendiliğinden gelişiyor. Oyuncular ne yapacağını biliyor. Önemli olan oyuncuların ruhunu vermesi. Şu maçta hiçbir oyuncuya bir şey söyleyemem. Dar bir kadroyla geldik, büyük bir iş yaptık” dedi.

Hafta sonu oynanacak derbiye çok fazla dinlenmeden çıkacaklarının hatırlatılması üzerine Şenol Güneş ”Buradan bir yolculuk yapacağız. Sonra bekleyip bir yolculuk daha yapacağız ve sabah 8’de ancak Türkiye’de olacağız. Sonra Galatasaray için kampa gireceğiz” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER Sarpsborg Beşiktaş maçında 47. saniyede gelen gol tarihe geçti! Sarpsborg Beşiktaş maçında 47. saniyede gelen gol tarihe geçti!

İLGİLİ HABER Avrupa Ligi I grubu puan durumu: İşte, Beşiktaş'ın grubunda puan durumu! Avrupa Ligi I grubu puan durumu: İşte, Beşiktaş'ın grubunda puan durumu!