SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fernando Muslera: ‘Çok üzgünüm, moralim çok bozuk… Sinirliyim’

Galatasaray'ın deplasmanda Lokomotiv Moskova'ya 2-0 mağlup olduğu maçın ardından konuşan Muslera, "Defansif anlamda biraz daha agresif olmamız gerektiğini düşünüyorum. Çok üzgünüm, moralim çok bozuk. Biraz da sinirliyim çünkü bugün 3 puanla dönmeyi çok istiyordum" dedi.

Güncellenme: 23:15, 28/11/2018
Fernando Muslera: ‘Çok üzgünüm, moralim çok bozuk… Sinirliyim’

UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda beşinci maçta Galatasaray, deplasmanda Lokomotiv Moskova’ya 2-0 mağlup olurken müsabakadan sonra konuşan Fernando Muslera, çarpıcı ifadeler kullandı. “Defansif anlamda biraz daha agresif olmamız gerektiğini düşünüyorum. Çok üzgünüm, moralim çok bozuk. Biraz da sinirliyim çünkü bugün 3 puanla dönmeyi çok istiyordum” diyen Muslera şöyle konuştu:

“Çok önemli bir maça çıktık. Her şey elimizdeydi ama ne yazık ki istemediğimiz bir sonuçla dönüyoruz. Kesinlikle kazanmamız gerekiyordu. Pozisyonlara girdik ama değerlendiremedik. Değerlendiremezseniz sıkıntı yaşıyorsunuz bugün olduğu gibi.” İLGİLİ HABER Şampiyonlar Ligi D grubu puan durumu: Galatasaray kaç puan? Şampiyonlar Ligi D grubu puan durumu: Galatasaray kaç puan?