SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan Babel için flaş karar! Taraftara verdiği skandal cevabın ardından…

Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel'in sosyal medya hesabından Beşiktaşlı bir taraftara verdiği yanıt herkesi şok etti. Siyah beyazlı kulüp resmi internet sitesinden Babel'in savunmasının istendiğini açıkladı.

Güncellenme: 21:05, 26/11/2018
Beşiktaş’tan Babel için flaş karar! Taraftara verdiği skandal cevabın ardından…

Süper Lig’in 13.haftasında Ankaragücü’nü 4-1 yenerek moral bulan Beşiktaş’ta Babel krizi devam ediyor… Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan ve zam isteyen Hollandalı sosyal medyada taraftarlarla girdiği sert tartışmalara bir yenisini daha ekledi.

Daha önce twitter hesabından kendisine ‘Yazık’ diyen takipçisine ‘Yazık yok, sadece sus’ yanıtını veren Babel bu kez de instagram’da hayrete düşüren bir çıkış yaptı.

Bir Beşiktaş taraftarının ‘Kasımpaşa’da yeniden 200 bin Euro’ya oynamak ister misin’ sorusuna Babel, “Annenle yeniden buluşmamı ister misin?” şeklinde cevap verdi.

Babel’in bu şok cevabı siyah beyazlı taraftarların tepkisini çekti. Yıldız oyuncu tepkiler sonrası verdiği cevabı yorumlardan sildi ve özür dileyerek instagram hesabını kapattı.

Beşiktaş Babel için resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı… Siyah beyazlı kulüp ”Konuyla ilgili Babel’in savunması istenmiştir. Oyuncumuzun savunması alındıktan sonra disiplin talimatlarımızın gerektirdiği cezanın kendisine verileceğini kamuoyunun bilgilerine sunarız” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın yıldızı Ryan Babel taraftarlar tartıştı: Sadece sus! Beşiktaş`ın yıldızı Ryan Babel taraftarlar tartıştı: Sadece sus!

Yayınlanma Tarihi:14:05,