SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erwin Koeman: ‘Ali Koç ve Damien Comolli’yle bir toplantı yaptım…’

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erwin Koeman, deplasmanda 2-1 kaybedilen Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Geleceği hakkında da konuşan Hollandalı, "Başkan ve Damien Comolli’yle bir toplantı yaptım. Henüz ne zamana kadar kalacağım belli değil ama benim üzerimdeki insanlar biliyorlardır. Ben de onlardan öğreneceğim bunun cevabını" dedi.

Güncellenme: 22:32, 25/11/2018
Erwin Koeman: ‘Ali Koç ve Damien Comolli’yle bir toplantı yaptım…’

Spor Toto Süper Lig’de 13. haftada Trabzonspor’a deplasmanda 2-1 mağlup olan ve 13 puanla 15. sırada kalan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Erwin Koeman, maçın ardından kritik açıklamalarda bulundu ve geleceği hakkında da konuştu.

Koeman, “Maçın ilk yarısında konuşmuştuk. Kendi yarı sahamızda baskı yapacaktık ama yaptığımız şey bu değildi. Bir problem daha; topun bizde daha fazla kalması gerekiyordu. Top bizdeyken 2-3 saniyede yeniden rakibe geçiyordu. Bu da problem yarattı” dedi. İLGİLİ HABER 3 bin 16 gün sonra... Trabzonspor`un Fenerbahçe galibiyeti özlemi bitti 3 bin 16 gün sonra... Trabzonspor`un Fenerbahçe galibiyeti özlemi bitti Hollandalı çalıştırıcı “Kulübeye bakarsak sakatlıktan dönen isimler vardı. İki iyi oyuncumuz da cezalıydı. Ama kabul etmek gerekirse Trabzonspor daha dinç, daha sağlıklı gözüktü. Buna rağmen ilk yarıda üç iyi pozisyonumuz vardı. İkinci yarıda 3-0 olabilirdi. Biz de 2-2’ye getirebilirdik. Oyuncularım 95. dakikaya kadar inançlarını sürdürdüler” diye konuştu.

Geleceği hakkında da açıklamalarda bulunan Koeman, “Başkan ve Damien Comolli'yle bir toplantı yaptım. Henüz ne zamana kadar kalacağım belli değil ama benim üzerimdeki insanlar biliyorlardır. Ben de onlardan öğreneceğim bunun cevabını” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Mehmet Topal: Bu soruya cevap verme lüksüm olamaz Mehmet Topal: Bu soruya cevap verme lüksüm olamaz

Yayınlanma Tarihi:21:50,