SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ankaragücü-Beşiktaş maçına giden taraftarların otobüsünde şoke eden görüntü!

KAYSERİ'de bu akşam oynanacak Ankaragücü-Beşiktaş karşılaşması öncesi  Ankara polisi karşılaşmaya giden otobüs ve özel araçlarda yaptığı aramada çok sayıda kesici ve delici alet ele geçirdi. Ankara polisi ilde yaptığı aramaladan sonra Kayseri Polisini de uyardı. Şüpheliler hakkında 6136 ve 6222 sayılı kanunlar uyarınca işlem yapılacağı bildirildi.

Güncellenme: 15:21, 24/11/2018
Ankaragücü-Beşiktaş maçına giden taraftarların otobüsünde şoke eden görüntü!

Kayseri’de oynanacak olan MKE Ankaragücü-Beşiktaş maçı için kente gelen takım taraftarlarını taşıyan otobüslerde çok sayıda satır, döner bıçağı ve sopalar çıktı.

TFF, müsabakanın oynanması planlanan Osmanlı Stadı’nda saha zemininin, sporcu sağlığını riske edecek durumda olduğu gerekçesiyle, MKE Ankaragücü-Beşiktaş maçının Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı’na alındığını duyurmuştu.

Açıklamanın ardından dün akşam saatlerinde her iki takım kafilesi de kente ulaşarak maç saatini beklemeye başladı. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de her iki takım taraftarı arasında olumsuzluk yaşanmaması için il genelinde denetimlerini sıklaştırdı.

Sabah saatlerinden itibaren maçı izlemek için şehre giriş yapan takım taraftarlarını taşıyan otobüsler, ekipler tarafından didik didik arandı. Yapılan aramalarda bazı otobüslerde çok sayıda satır, döner bıçağı ve sopalar ele geçirildi.

Suç unsuru taşıyan şahıslar hakkında 6136 sayılı kanuna muhalefetten işlem yapılacağı bildirildi.

İLGİLİ HABER MKE Ankaragücü Beşiktaş maçının Kayseri`ye alınmasına tepki: Maçın oynanmasına bir gün kala... MKE Ankaragücü Beşiktaş maçının Kayseri`ye alınmasına tepki: Maçın oynanmasına bir gün kala...

Yayınlanma Tarihi:15:06,