SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin gözü Oğuzhan Özyakup’ta… Transferde Beşiktaş’a takas önerilecek

Ozan Tufan-Tolgay Arslan takası gündemdeyken Fenerbahçe gözünü Oğuzhan Özyakup’a çevirdi. Beşiktaş, kaptanını vermezse bu transferin şartları da değişecek.

Güncellenme: 08:43, 20/11/2018
Fenerbahçe’nin gözü Oğuzhan Özyakup’ta… Transferde Beşiktaş’a takas önerilecek

Sercan HAMZAOĞLU / ÖZEL HABER Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında gayrı resmi kanallarla konuşulan Ozan Tufan-Tolgay Arslan takası yeni bir boyut kazandı. SÖZCÜ'nün edindiği bilgilere göre sarı-lacivertliler, önceliği ezeli rakibinin kaptanı Oğuzhan Özyakup'a verdi. Fenerbahçe yönetiminde Ozan Tufan'ın genç yaşı ve yüksek potansiyeli nedeniyle Oğuzhan Özyakup'a denk olduğu görüşü ağırlık kazandı.

İLGİLİ HABER Ali Koç: En kötü senaryoyu yaz deselerdi aklımdan bu geçmezdi Ali Koç: En kötü senaryoyu yaz deselerdi aklımdan bu geçmezdi

Devre arasında takas konuşmaları ‘resmen' başladığında Fenerbahçe, Ozan Tufan'a karşılık Oğuzhan Özyakup'u isteyecek. Fenerbahçe’nin bakış açısına göre Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup’u bırakmaz ve pazarlıkları Tolgay Arslan üzerinden sürdürürse transferin şartları da değişecek. Bu durumda Fenerbahçe taleplerini arttıracak.