SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yunus Mallı: ‘Oyuncu grubu olarak çok üzgünüz’

Türkiye A Milli Takım futbolcusu Yunus Mallı, "Oyuncu grubu olarak çok üzgünüz. Uluslar Ligi'nde hedeflerimize ulaşamadık fakat hepimiz kendimizi geliştirmeye çalışmaya devam edeceğiz. Zamanla daha iyi sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz. Güzel sonuçlara ihtiyacımız var, sonuç olmayınca eleştiri gelmesi normal" dedi.

Güncellenme: 21:45, 19/11/2018
Yunus Mallı: ‘Oyuncu grubu olarak çok üzgünüz’

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın salı akşamı Antalya’da Ukrayna ile oynayacağı özel maç öncesinde teknik direktör Mircea Lucescu ile Yunus Mallı, takımın kamp yaptığı oteldeki basın toplantısında konuştu. Yunus Mallı, maçlarda iyi sonuç alamayınca eleştiri yapılmasının normal olduğunu dile getirdi.

Son maçta mağlup olmak ülke adına kötü olduğunu belirten Mallı, “Oyuncu grubu olarak çok üzgünüz. Uluslar Ligi’nde hedeflerimize ulaşamadık fakat hepimiz kendimizi geliştirmeye çalışmaya devam edeceğiz. Zamanla daha iyi sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz. Güzel sonuçlara ihtiyacımız var sonuç olmayınca eleştiri gelmesi normal” dedi. İLGİLİ HABER Mircea Lucescu`dan `istifa` sorusuna flaş yanıt! Mircea Lucescu`dan `istifa` sorusuna flaş yanıt!