SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nusret’te transfer konuştular! Messi ve Pogba ince belli bardakta çay içerken…

SÖZCÜ SKOR / Messi ve Pogba'nın Nusret'in elinden et yediği görüntüler milyonlarca kere izlendi. Ama o görüntülerden birinin önemi futbol dünyası için oldukça büyük...

Yaptığı tuzlama hareketiyle fenomenleşen Nusret Gökçe bu kez dünyaca ünlü futbol yıldızları Lionel Messi ve Paul Pogba'ya sunum yaptı.
Barcelona’nın dünyaca ünlü 31 yaşındaki yıldızı Messi eşi ve kız arkadaşlarıyla restorana giderken, futbol kariyerine İngiltere’nin Manchester United takımında devam eden Fransız yıldız Paul Pogba ise arkadaş grubuyla başka bir masada oturdu.
Nusret'in Messi ve Pogba'ya et yedirdiği görüntüler sadece Nusret'in Instagram hesabında 22 milyon kere izlendi.
Yemeğin ardından Pogba ve Messi bir masada uzun süre sohbet etti. İkilinin masasında ince belli bardakta sunulan çay olduğu görüldü.
Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından dünya futbol kamuoyu transfer söylentileriyle çalkalanmaya başladı. Messi'nin Pogba ile Nusret restoranında bir araya gelmesi Fransız oyuncuyu Barcelona'ya gelmek için ikna çabası şeklinde yorumlandı.
Manchester United Menajeri Jose Mourinho ile yıldızı bir türlü barışmayan Pogba'nın bir süredir kendine takım aradığı ve Barcelona'nın en güçlü adaylar arasında olduğu biliniyordu.
Ocak ayında Barcelona'nın Manchester United'ın kapısını 200 milyon Pound'luk bir teklif ile çalması bekleniyor.