SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’yi eleyen Vardar battı! ‘Geldiğimiz nokta inanılır gibi değil’

UEFA Avrupa Ligi'nde geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'yi eleyerek tarihinde ilk kez grup aşamalarına kalan Makedonya'nın en köklü takımlarından Vardar, büyük bir ekonomik krizinin içine girdi.

Güncellenme: 09:29, 15/11/2018
Fenerbahçe’yi eleyen Vardar battı! ‘Geldiğimiz nokta inanılır gibi değil’

Bir süredir yaşanan ekonomik sorundan dolayı futbolcularına maaş ödemeyen Vardar, UEFA’nın da kıskacında. Makedon kulübü yaşanan zor durumdan dolayı yaklaşık 8 aydır futbolculara maaş ödemiyor. Kulübün tüm hesapları bloke edildi. Yaşadığı sıkıntıdan kurtulmak isteyen Vardar’da, kulüpte çalışan antrenörlerin büyük bölümü paralar ödenmediği için antrenman yaptırmayı durdurdu. İLGİLİ HABER Ali Koç`tan Fikret Orman`a bayan uyarısı Ali Koç`tan Fikret Orman`a bayan uyarısı

Vardar yönetiminden yapılan açıklamada, “Şu anda gerçekten zor durumdayız. Geçen sezon bu zamanlarda Avrupa Ligi’nde gruplardaydık ve geldiğimiz nokta inanılır gibi değil. Fenerbahçe gibi bir takımı eledik, gruplara kaldık. Ondan sonra her şey tepetaklak gitti.” ifadelerine yer verildi. (Futbolarena) İLGİLİ HABER Elif Elmas`ın son hali görenleri şaşırtıyor! Elif Elmas`ın son hali görenleri şaşırtıyor!

Yayınlanma Tarihi:09:28,