SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdurrahim Albayrak için çok konuşulacak iddia!

İddiaya göre Abdurrahim Albayrak, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e, “Açıklama yapmam için beni Fatih Hoca zorladı” dedi. Bu nedenle ‘hak mahrumiyeti’ cezası almadı

Güncellenme: 08:34, 15/11/2018
Abdurrahim Albayrak için çok konuşulacak iddia!

G.SARAY-F.BAHÇE derbisinin üzerinden günler geçmesine rağmen yankısı bitmiyor. Her geçen gün yeni bir gerçek ortaya çıkıyor, kapalı kapılar ardında şok iddialar dillendiriliyor. Bunlardan sonuncusu ise oldukça ilginç. Kulislerde konuşulanlara göre Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın, Başkan Mustafa Cengiz ve Teknik Direktör Fatih Terim'e ceza yağdıran PFDK'dan kurtulmasının nedeni, açtığı bir telefon.

‘KUSURA BAKMA' DEMİŞ

Derbi sonrası kullandığı “Yakında federasyon seçimi olacak, biz de bakacağız…” şeklindeki ifadeler nedeniyle PFDK'ya sevk edilen Albayrak'ın, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i aradığı öne sürüldü. Duayen yönetici, Demirören'e, “Fatih Hoca (Terim), ‘Çık konuş' dediği için konuşmak zorunda kaldım. Konuşmak gibi bir düşüncem yoktu, kusura bakma” dedi. İkili arasındaki bu konuşma sonrası Albayrak'a açıklamalarından dolayı ceza çıkmadı.

İLGİLİ HABER Albayrak`tan Gomis, Modeste, Love açıklaması! Albayrak`tan Gomis, Modeste, Love açıklaması!

Yayınlanma Tarihi:08:03,