SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Michael Schumacher’in eşi sessizliğini bozdu!

Michael Schumacher’in eşi sessizliğini bozdu!

Geçirdiği kaza sonrası 2013 yılından beri komada olan Michael Schumacher'in eşi uzun süren sessizliğini bozdu.

Formula 1 efsanesi Michael Schumacher, 2013’ten bu yana komada yaşam mücadelesi veriyor.

Ünlü pilotun eşi Corinna Schumacher, Alman pilot için “Savaşmak için doğdu” ismini koyduğu bir beste hazırlayan müzisyen Sascha Herchenbach’a bir mektup yazarak, aylar sonra konuştu.

Mektupta müzisyene teşekkür eden Corinna Schumacher, “Hepimiz biliyoruz ki Michael bir savaşçı ve vazgeçmeyecek” dedi.

Alman müzisyen Sascha Herchenbach, Corinna Schumacher’in el yazısıyla kaleme aldığı mektuba oldukça şaşırdığını itiraf etti. Schumacher’in eşinin yazdıkları, uzun zamandır haber alınamayan efsanevi pilota dair umut verici sözler olarak değerlendirildi.

Yedi kez Formula 1 şampiyonu olan Michael Schumacher, 29 Aralık  2013’te bir kayak kazası sonrası beyin travması yaşayan pilot, komaya girmişti.

Geçtiğimiz aylarda Amerika’da bulunan bir klinik, Schumacher’in Teksas’taki çifliğinde terapi yapmayı teklif etmişti. Dallas Tıp Merkezi’nden Profesör Meeks yaptığı açıklamada, “Daha önce travma tedavilerinden deneyimlerimiz var. Avrupa’da bizim yaptığımız tedaviyi hiçbir klinik yapamaz. Biz burada travma tedavisi görecek hastalara daha iyi imkânlar sunuyoruz.” demişti.

25 Ağustos 2018 Schumacher için flaş açıklama! `Dağları ve gölü görünce ağlıyor` Fransa Alpleri'nde 4.5 yıl önce geçirdiği kayak kazasının ardından yarı bitkisel hayatta rehabilitasyon sürecini sürdüren Formula 1'in efsane Alman sürücüsü Michael Schumacher'in, İsviçre'deki villasından görünen dağları ve gölü görünce ağladığı belirtildi. İlgili Haberi Oku