SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Semih Özsoy’dan ‘Kabadayı’ açıklaması!

Fenerbahçe başkanvekili Semih Özsoy, Fenerbahçe'nin 2-0 kazandığı Aytemiz Alanyaspor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 21:17, 11/11/2018
Semih Özsoy’dan ‘Kabadayı’ açıklaması!

Fenerbahçe başkanvekili Semih Özsoy, Alanyaspor’u 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından Galatasaray ile oynadıkları derbi maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Fatih Terim’in açıklamaları ile ilgili görüşleri sorulan idareci, “Herhangi bir takımın antrenörüyle biz diyaloğa girmeyiz ama yöneticilerinin yaptığı açıklamalar hoş değil. Biz kanunlara uyan bir kulübüz, TFF’nin kurallarına uyarız. Olayın buralara gelmesine neden olan oyuncu, sarı kart gördüğü için kurtuldu. 15-20 kez izlenen VAR ile kurtuldu. Artık bizim savunma zamanımız geldi. Federasyonumuz bize göre yaptığı bazı hataları telafi yoluna gidecektir.

“BİZ OYUNCULARIN YANINDA OLDUK”

Koridorları ele geçirdik sözleri sorulan Özsoy, “Galatasaray stadını bilenler, bilirler. Bizim maçı izlediğimiz yer ile soyunma odasında uzak bir mesafe var. Aşağıya indiğimizde yaşanan çirkin olaylardan haberimiz yoktu. Fatih Terim’in uzattığı eli sıkmak kadar doğal bir şey yoktur, bizi sakinliğe davet ettiler. Sıcağı sıcağına yaptığım açıklamada Hasan hocada sıkıntı var dedim, fazla da bir şey demedim. Bize dostane davrandıklarını düşünerek onlara da teşekkür ettim. Biz çimlerde oyuncuların peşinden koşmadık. Vali’nin olduğu, emniyetin olduğu bir yerde kimse oyunculara sahip çıkamaz. Biz koridorlarda oyuncularımızın yanında olduk.” dedi.

İLGİLİ HABER Galatasaray`dan flaş açıklama! Galatasaray`dan flaş açıklama!

“KABADAYI DEMEK Mİ AYIP?”

Fatih Terim’in resmi açıklamada yaptıkları “sokak kabadayısı” ifadesine takılması sorulan yönetici, “Kabadayılık yapanların kabadayılık yapmasının bir ayıbı yok da, kabadayı demenin mi bir ayıbı var? Biz her lafımızın arkasındayız. Kim ne hak ediyorsa üzerine alsın” cevabını verdi.

KOEMAN İÇİN; “NE OLACAĞINI GÖRECEĞİZ”

Takımı da değerlendiren Semih Özsoy, “İlk yarısı güzel olan bir maçtı. İhtiyacımız olan bir galibiyetti. Muhteşem taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Uzun süredir görmediğimiz bir taraftar grubu vardı. Milli arayı iyi değerlendirip yolumuza devam edeceğiz. Şu an takımımız iyi, Erwin de çok iyi gidiyor. Görevine yardımcı koç olarak başlamıştı. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz.”

İLGİLİ HABER Kadıköy`de İsmail Köybaşı`na tepki! Kadıköy`de İsmail Köybaşı`na tepki!

Yayınlanma Tarihi:20:43,